Zapraszamy Was do naszego świata jakim jest ręczna produkcja serów. Podczas szkolenia dowiecie się więcej o metodach wytwarzania sera, jego historii oraz spróbujecie różnorodnych smaków certyfikowanego Sera Korycińskiego Bielec.

Warsztaty odbywają się zarówno latem w naszym gospodarstwie, a także poza jego obszarem, głównie na terenie Gminy Korycin

Co będziesz robił na warsztatach?

  1. Wykonasz własny ser w technologii korycińskiej, który zabierzesz ze sobą do domu wraz z formą w której nauczymy Cię wykonywać sery.
2. Pokażemy Ci jak wykonuje się ser oraz samodzielnie spróbujesz różnych rodzajów sera. Warsztaty są połączone z wykładem na temat produkcji Serów Korycińskich i ich historii.
3. Zapewniamy małą kameralną grupę oraz niezbędną pomoc podczas tworzenia Twojego sera, a co najważniejsze nie musisz nic ze sobą zabierać, oprócz dobrego humoru 😉
4. Warsztaty odbywają się zarówno w plenerze latem w naszym gospodarstwie oraz zimą w ogrzewanych pomieszczeniach głównie na terenie gminy Korycin.
5. Wycena i szczegóły są podawane względem Twoich oczekiwań i wielkości grupy oraz miejsca szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt do nas

tel.: 85 72 19 335
tel.: 606 921 040
tel.: 694 436 229

e-mail: serkorycinski@gmail.com

Znajdziesz nas

Aulakowszczyzna 12
16-140 Korycin
woj. podlaskie

www.serykorycinskie.com.pl/kontakt/

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy na warsztaty zarówno osoby indywidualne, jak i grupy. Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić czas my spieszymy z pomocą i świetnym rozwiązaniem.

Facebook.com/serbieleckorycinski